HPN PROJEKT

Krásněves

V obci jsme potřebovali zpracovat pasport místních komunikací, dopravního značení a zajistit i jeho realizaci. Se společností HPN Projekt jsme spokojení především proto, že rozumí svému oboru, dokáží rychle vyřešit náhlé potíže a komunikace s nimi je bezproblémová. Spolupráci rozhodně doporučuji i dalším jejich klientům!


Karel Uhlíř, starosta obce Krásněves

 

 

Vysoký Chlumec

U společnosti HPN Projekt pro nás byla nejdůležitější komplexnost služeb, které nabízeli. Práce na pasportu místních komunikací a dopravního značení začaly důkladným zmapováním skutečného stavu přímo v terénu a probíhaly dle našeho domluveného postupu a harmonogramu.

 

Jiří Svatek, starosta městyse Vysoký Chlumec

 

 

Dolní Beřkovice

Pro pasport komunikací a dopravního značení v Dolních Beřkovicích jsem na doporučení vybral společnost HPN Projekt. Potěšilo mě bezproblémové jednání s firmou, skvělá znalost problematiky i výhodná cena za jejich služby.

 

Miroslav Hrdý, starosta obce Dolní Beřkovice

 

 

Petrovice

Na doporučení okolních obcí jsme pro pasport místních komunikací, dopravního značení a zimní údržby zvolili firmu HPN Projekt. Spolupráce probíhala rychle, profesionálně, bez komplikací a navíc za skvělou cenu.

 

Petr Štěpánek, starosta obce Petrovice

 

Zpracování cenové nabídky

Firma / obec

Jméno

E-mail

   Pasport místních komunikací
   Pasport a projekt dopravního značení
   Značení cyklotras
   Dopravně inženýrské opatření
   Kulturní a turistický cíl
   Orientační systém
   Dodávka a montáž dopr. značení
   Půjčení přechodného dopr. značení

Vaše zpráva


   Souhlasím se zásadami pro ochranu osobních údajů.